Twórcy internetowi, wraz z rozwojem popularności mediów społecznościowych, coraz częściej stają się osobami bardzo wpływowymi. Influencerzy to osoby budzące niejednokrotnie ogromne zaufanie wśród osób obserwujących je i to oni są dla wielu inspiracją. 

Konsumenci coraz częściej doznają tzw. “ślepoty banerowej” i są znudzeni reklamami oraz nieufni w stosunku do nich. Influencer Marketing pozwala budować zaufanie odbiorców do naszej marki. Twórcy potrafią ukazać markę bądź produkt w sposób oryginalny, robiąc do jednocześnie naturalnie i komponując to ze swoją codziennością, do której ich odbiorcy są przyzwyczajeni i która ich pasjonuje.

My jesteśmy twórcami internetowymi na co dzień i znamy całe środowisko od podszewki. Z wieloma influencerami mamy kontakt w sieci, a także mieliśmy okazję poznać się w rzeczywistości. Wiemy, którzy z nich będą najlepszymi promotorami w określonej branży oraz jakie mają grupy odbiorców.

Decydując się na ten typ marketingu, otrzymasz od nas propozycję influencerów dopasowanych do Twojej branży oraz budżetu. Wspólnie spośród nich wybierzemy, którzy będą najodpowiedniejszym wyborem oraz ustalimy zakres działań.